تازه‌ها
خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک
http://sfdazanjan.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.6gk-is-101.jpglink
http://sfdazanjan.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.7gk-is-101.jpglink
http://sfdazanjan.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.8gk-is-101.jpglink
http://sfdazanjan.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/44gk-is-101.jpglink
«
»
Progress bar

 گزارش برگزاری مجمع عمومی عادی و مجامع عمومی فوق‌العاده

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان زنجان

 

در تاریخ 21 بهمن 1399 و بر اساس آگهی منتشرشده در روزنامه کثیرالانتشار ابتکار، مجمع عمومی عادی و مجامع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان زنجان از ساعت 10 صبح تا ساعت 13 با حضور قریب به 82 درصد از سهامداران در محل سالن جلسات زیتون سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان تشکیل شد و صورت‌های مالی سالیانه و سایر مفاد برنامه مجامع مورد تأیید و تصویب اعضا قرار گرفت.

مجمع عمومی موسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان خدابنده با حضور مدیر امور مجامع و نمایندگان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان و تمامی سهام داران روز سه شنبه 21 مردادماه 1399 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ مجمع موسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان خدابنده با حضور داریوش اعرابی، مدیر امور مجامع و نمایندگان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، جواد تاراسی، رییس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان، بخشداران بخش های شهرستان، امام جمعه شهرستان و تمامی سهام داران با سرمایه اولیه حدود 30 میلیارد ریال و تعداد 300 تشکل و تعاونی بخش کشاورزی این شهرستان برگزار شد.

داریوش اعرابی، مدیر امور مجامع و نمایندگان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی گفت: این صندوق  یک صد و پنجاه و پنجمین صندوق در کشور و سومین صندوق در استان زنجان و دومین صندوق شهرستانی این استان است که تشکیل می شود. همچنین این صندوق هشتاد و چهارمین صندوق شهرستانی در کشور بود که در شهرستان خدابنده تشکیل و کارکرد آن شروع میشود.

در این مجمع عمومی موسس نسبت به انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرس اقدام شد و همچنین اساسنامه و آیین نامه های داخلی آن به تصویب رسید.

 

 

 

تکیه بر توانمندی‌ها و رفع نقایص

صندوق‌های توسعه کشاورزی استان زنجان و شهرستان ابهر

 

صبح روز دوشنبه اول اردیبهشت 1399 در جلسه ویدئو کنفرانسی اعضای هیئت‌مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، و مدیر و نماینده سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، مدیران عامل صندوق‌های توسعه کشاورزی استان زنجان و شهرستان ابهر، وضعیت عملکرد این دو صندوق بررسی شد.

در این جلسه هر یک از مدیران شرکت مادرتخصصی متناسب با حوزه وظایف خود ضمن برشمردن مزایا و عملکرد مثبت هر یک از صندوق‌های استانی و شهرستانی، رفع نقاط ضعف هر یک از این دو صندوق را خواستار شدند و بر تأمین سهم دولت از محل فروش اموال و املاک، بهره‌مندی از ظرفیت ماده 31 قانون برنامه ششم احکام دایمی کشور، توسعه صادرات محصولات کشاورزی، تقویت کارگروه رشد و توسعه صندوق، تأسیس صندوق‌های شهرستانی با تأکید بر فعالیت‌ها در قالب زنجیره به‌ویژه زنجیره تولید محصول زیتون، توسعه و رونق بازار کسب‌وکار، ترسیم نقشه راه بلندمدت با مشارکت ارکان صندوق‌ها، توسعه و استقرار زنجیره‌های جدید، توجه ویژه بر اصل کشاورزی قراردادی و استفاده از پتانسیل‌های موجود در استان برای جهش تولید در زیربخش‌های تخصصی مختلف در بخش کشاورزی تأکید کردند.

انتخاب اعضای هیئت اجرایی مؤسس

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان خدابنده

 

بر اساس هماهنگی‌های به‌عمل آمده و اطلاع‌رسانی‌های انجام‌شده در سطح شهرستان خدابنده، در تاریخ 18 آذر 1398 جلسه انتخاب اعضای هیئت اجرایی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان خدابنده با حضور کشاورزان و داوطلبان عضویت در صندوق مذکور و همچنین مدیران شهرستان و استان زنجان و نماینده شرکت مادرتخصصی در محل سالن اجتماعات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خدابنده برگزار شد و تعداد 11 نفر به‌عنوان اعضای هیئت اجرایی مؤسس انتخاب گردیدند.

مقرر شد با عنایت به آمادگی تولیدکنندگان و مشارکت اعضای هیئت، مقدمات تشکیل صندوق و برگزاری مجمع عمومی انتخاب اعضای هیئت‌مدیره در اسرع وقت فراهم گردد تا ان‌شاءالله صندوق در سال 1398 فعالیت خود را در ارائه خدمات به کشاورزان آغاز نماید.

گزارش برگزاری مجمع فوق‌العاده صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان زنجان

 

مجمع عمومی فوق‌العادۀ صندوق حمایت از توسعۀ بخش کشاورزی استان زنجان در ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 24 تیر 1398 با مشارکت 82 درصد اعضا و صاحبان سهام با هدف بررسی افزایش سرمایۀ صندوق برگزار گردید.

پس از ارائۀ گزارش بازرس و هیئت‌مدیره و بحث و تبادل نظر، مصوب شد سرمایۀ صندوق طی سه سال آتی از مبلغ 303 میلیارد ریال به 700 میلیارد ریال افزایش یابد. در این جلسه که با حضور آقای مهندس اشرفی عضو محترم هیئت‌مدیره و آقای هوشنگ محمدی مدیر محترم توسعۀ عملیات و بهبود بهره‌وری شرکت مادرتخصصی برگزار گردید، گزارشی از سیاست‌ها و راهبردهای شرکت مادرتخصصی در مورد فعالیت صندوق‌های استانی و شهرستانی ارائه کردند و مقرر شد جلسات مشترک با دستگاه متولی بخش کشاورزی استان و تشکل‌های عضو صندوق در زیربخش‌های تخصصی به منظور ارتقای سطح بهره‌وری فعالیت‌ها برگزار شود تا ان‌شاءالله در آیندۀ نزدیک شاهد افزایش کمی و کیفی عملکرد در بخش کشاورزی باشیم.

مجمع عمومی عادی سالیانۀ شركت صندوق حمایت از توسعۀ بخش کشاورزی استان زنجان روز چهارشنبه مورخ 10 بهمن 1397 با حضور بیش از 88درصد از سهامداران شرکت در محل سالن جلسات صندوق استان برگزار گردید.

 

در این جلسه گزارش هيئت‌مديره، بازرس و حسابرس قانونی در خصوص عملكرد شركت، بررسی و تصویب صورت‌های مالی (ترازنامه و حساب سود و زیان) شرکت برای سال مالی منتهی 30 آذر 1397،  بررسی و تصمیم‌گیری درخصوص نحوۀ تقسیم سود سالیانۀ شرکت انجام و مراتب به تأیید مجمع رسید.

 

در پایان بازرس و حسابرس قانونی شرکت برای سال مالی آتی نیز انتخاب شدند.

مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعۀ بخش کشاورزی شهرستان ابهر روز یک‌شنبه 14 بهمن 1397 با حضور صاحبان سهام، فرماندار و امام جمعۀ شهرستان و علیرضا اشرفی عضو هیئت‌مدیره و داریوش اعرابی مدیر امور مجامع و نمایندگان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعۀ سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، در محل سالن اجتماعات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ابهر برگزار شد.

در این مجمع همچنین اساسنامه و آیین‌نامه‌های صندوق تأیید و تصویب شد و هیئت‌مدیره و بازرسان شرکت نیز انتخاب گردیدند.

شایان ذکر است صندوق شهرستان ابهر با سرمایۀ اولیۀ 30 میلیارد ریال با حمایت سازمان جهاد کشاورزی استان، شرکت مادرتخصصی وزارت جهاد کشاورزی و مسئولان شهرستانی و مشارکت تولیدکنندگان شهرستانی، به عنوان 59مین صندوق شهرستانی کشور، و به‌منظور حمایت و پشتیبانی از کشاورزان شهرستان تأسیس و راه‌اندازی شده است.

به اطلاع كليۀ صاحبان سهام شركت صندوق حمایت از توسعۀ بخش کشاورزی استان زنجان (سهامی خاص) مي‌رساند كه جلسۀ مجمع عمومي عادي شركت مذكور در ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 10 بهمن 1397 در محل سالن جلسات صندوق استان واقع در زنجان، کوی قدس، خیابان شهید مرتضی محمدی، پلاک290، طبقۀ سوم برگزار مي‌گردد.

بدين‌وسيله از نمايندگان قانوني صاحبان سهام دعوت به‌عمل مي‌آيد با در دست‌داشتن معرفي‌نامه از تشكل خود (به انضمام شمارۀ ثبت، شناسۀ ملی، تاریخ ثبت، کد ملی، و تاریخ تولد روز/ماه/سال نماینده) در روز و ساعت مقرر در محل مذكور حضور به‌هم رسانند.

 

دستورات جلسه

 

  1. ارائۀ گزارش هيئت‌مديره، بازرس قانونی و حسابرس درخصوص عملكرد شركت منتهی به 30 آذر 1397
  2. بررسی و تصویب صورت‌های مالی (ترازنامه و حساب سودوزیان) شرکت برای سال مالی منتهی 30 آذر 1397
  3. بررسی و تصمیم‌گیری درخصوص نحوۀ تقسیم سود سالیانۀ شرکت
  4. بررسی و تصمیم‌گیری درخصوص پرداخت پاداش اعضای هیئت‌مدیره، مدیرعامل و کارکنان شرکت
  5. بررسی و تصمیم‌گیری درخصوص حق‌الزحمۀ بازرس
  6. انتخاب بازرسان و حسابرس قانونی شرکت
  7. تعیین حق حضور در جلسات هیئت مدیره

 

ضمناً گزارش صورت‌های مالی شرکت و گزارش هیئت‌مدیره و بازرسان جهت ارائه به سهامداران محترم در دفتر صندوق آماده است.

هيئت‌مديره

 

 

 

کارگاه آموزشی قوانین مالیاتی و تکالیف تشکل‌های بخش کشاورزی با حضور مدیران و حسابداران تشکل‌های بخش کشاورزی سهامدار صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان زنجان روز چهارشنبه سوم بهمن 1397 به مدت 4 ساعت در محل سالن جلسات صندوق زنجان برگزار شد.

آقای مصطفی بسطامیان از مدیران ارشد اداره‌کل امور مالیاتی استان زنجان به‌عنوان مدرس کارگاه مباحث مالیات عملکرد شرکت‌ها، مادۀ 169، ارزش‌افزوده و کلیۀ مراحل آن، معافیت‌های مالیاتی در بخش کشاورزی، تسلیم اظهارنامه و قوانین مرتبط با آن، تکالیف قانونی مؤدیان مالیاتی و جرایم مالیاتی، تنظیم و تحریر دفاتر قانونی، مراحل رفع اختلافات مؤدیان، مالیات حقوق و اجاره بها، و سایر موارد را در کارگاه ارائه کردند و در طول مدت برگزاری کارگاه به سؤالات متعدد و چالشی شرکت‌کنندگان پاسخ دادند.

 

 

 

 

 

 

جلسه مشترک مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان زنجان با مدیران ارشد بانک کشاورزی در استان، در دفتر صندوق استان تشکیل شد.

در این جلسه که با حضور آقای دکتر صمدی سرپرست شعب بانک کشاورزی استان و معاونان و رئیس شعبه مرکزی برگزار شد، راه‌های همکاری و بهره‌گیری از پتانسیل‌های بانک و صندوق در بهبود و توسعه فعالیت تشکل‌های بخش کشاورزی، به‌ویژه تشکل‌های سهامدار صندوق استان، بررسی شد و مورد تأکید قرار گرفت.

 

 

 

صفحه1 از11

اخبار صندوق‌های کشاورزی

شرکت مادرتخصصی

خبرگزاری کشاورزی ایران

عضویت در خبرنامه

برای دریافت تازه‌ترین‌های سایت صندوق زنجان (مطالب و پیوندها)، کافی است نشانی ایمیل خود را وارد و سپس پیوند ارسالی به ایمیلتان را تأیید نمایید:

 

 

آمار بازدید

امروزامروز285
دیروزدیروز446
تمام بازدیدهاتمام بازدیدها1549848

نظرسنجی

کدام گزینه، از اولویتهای اصلی صندوق توسعه کشاورزی زنجان باشد؟

تزریق نقدینگی و اعطای وام - 63.3%
نظارت بر تسهیلات پرداختی - 16.7%
افزایش سهم تشکلهای خصوصی - 6.7%
تجهیز منابع و جذب سرمایه دولتی - 3.3%
شناسایی و جلب تشکلهای جدید - 3.3%
ایحاد صندوقهای شهرستانی - 6.7%

مجموع آرا: 30
امکان ارسال نظر براي اين نظر سنجي غير فعال شده است در: فوریه 24, 2015
شما اینجا هستید: صفحه اصلی همه مطالب