تازه‌ها
خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک
http://sfdazanjan.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.6gk-is-101.jpglink
http://sfdazanjan.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.7gk-is-101.jpglink
http://sfdazanjan.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.8gk-is-101.jpglink
http://sfdazanjan.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/44gk-is-101.jpglink
«
»
Progress bar

گزارش بازدید مهندس رضوی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت مادرتخصصی از استان زنجان

جلسه کارگروه توسعه صندوق استان زنجان

آقای مهندس رضوی مدیرعامل و رییس هیئت‌مدیره به اتفاق آقای مهندس اشرفی عضو هیئت‌مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در تاریخ 9 دی 1397 در سفر به استان زنجان در جلسه مشترک کارگروه توسعه صندوق استان زنجان شرکت کردند.

در این جلسه که با حضور دکتر جعفری ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان، اعضای هیئت‌مدیره صندوق استان و اعضای کارگروه متشکل از مدیران تشکل‌های عضو صندوق و مدیران ارشد بخش کشاورزی تشکیل شد اعضای کارگروه بر ضرورت تولید سفارشی، پیداکردن حلقه‌های مفقوده، افزایش سطح بهره‌وری، استفاده از ظرفیت ماده 31 و تبصره 18، حمایت از شرکت‌های پشتیبان و جهت‌دهی بهره‌برداری از اعتبارات به سمت توسعه تأکید کردند.

آقای مهندس رضوی، صندوق استان زنجان را خوب و پیشرو معرفی کرد و گفت: در استان زنجان ساختارسازی درستی انجام شده و وفاق و همدلی خوبی بین بخش‌های مختلف وجود دارد. ایشان در ادامه اظهار داشتند: صندوق ابزاری است که باید بتواند همه عناصر توسعه را کنار هم جمع کند. با توجه به عملکرد خیلی خوب استان در همه زمینه‌ها توقع ما از صندوق زنجان فوق‌العاده بیشتر شده و ما به‌دنبال نوگرایی و ایده‌های جدید هستیم. نسخه واحد برای استان‌ها وجود ندارد و باید روش‌ها و کارکردها بومی‌سازی شوند.

 

جلسه مشترک با استاندار زنجان

آقای مهندس رضوی همچنین در سفر به استان زنجان با دکتر حقیقی استاندار زنجان دیدار کردند و در این برنامه ایشان به اتفاق آقای دکتر جعفری اهداف، عملکردها و وضعیت سرمایه‌گذاری و اعتبارات تخصیصی در استان زنجان نسبت به سایر استان‌ها نکات مهمی را بیان کردند و مساعدت استانداری را خواستار شدند.

دکتر فتح‌الله حقیقی استاندار زنجان نیز ضمن اعلام این نکته که در حال حاضر وضعیت و عملکرد صندوق خوب است، ابراز داشتند: صندوق با کار کارشناسی تأسیس شده و به همین دلیل بین مردم جا افتاده است و مردم به آن اعتماد دارند. کار بسیار خوب و ارزشمندی انجام شده و مردم هم استقبال کرده‌اند. ما باید صندوق را تقویت کنیم و نیازمند کمک شرکت مادرتخصصی هم هستیم. من حتماً قول می‌دهم که به صندوق کمک کنیم.

 

جلسه مشترک با ریاست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان

آقای مهندس رضوی در سفر به استان زنجان با دکتر شهرام طهماسبی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان دیدار و گفت‌وگو کردند. در این دیدار ایشان به اتفاق اقای دکتر جعفری اهداف، عملکردها و وضعیت سرمایه‌گذاری و اعتبارات تخصیصی در استان زنجان نسبت به سایر استان‌ها نکات مهمی را بیان کردند و مساعدت ایشان را خواستار شدند.

دکتر طهماسبی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان نیز ضمن ابراز خوشبختی از این دیدار، گفت: سازمان مدیریت از روش‌های نوین که موجب بهبود و ارتقای بهره‌وری در بخش کشاورزی گردد، استقبال می‌کند و در تخصیص اعتبار برای صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان و شهرستان‌های ابهر و خدابنده مساعدت خواهد کرد.

 

بازدید از فعالیت‌های مؤسسه مصباح حسینیه اعظم زنجان

آقای مهندس رضوی در سفر به استان زنجان همچنین از فعالیت‌های تشکل مؤسسه مصباح حسینیه اعظم زنجان بازدید کردند.

در این بازدید که از مرکز پرورش تولید منابع ژنی گوسفند افشار (ژن چندقلوزایی در گوسفند افشار) بازدید شد، مدیران و کارشناسان مؤسسه گزارشی از مراحل اصلاح، تکثیر و گسترش و توسعه استفاده از قوچ‌های تولیدی در سطح وسیعی از استان و استان‌های همجوار با اقلیم مشابه ارائه نمودند. آقای مهندس رضوی ضمن تقدیر از فعالیت‌های موسسه ابراز داشت: صندوق آماده هر نوع همکاری در انجام برنامه‌های مؤسسه است.

 

بازدید 2249 بار

اخبار صندوق‌های کشاورزی

شرکت مادرتخصصی

خبرگزاری کشاورزی ایران

عضویت در خبرنامه

برای دریافت تازه‌ترین‌های سایت صندوق زنجان (مطالب و پیوندها)، کافی است نشانی ایمیل خود را وارد و سپس پیوند ارسالی به ایمیلتان را تأیید نمایید:

 

 

آمار بازدید

امروزامروز327
دیروزدیروز446
تمام بازدیدهاتمام بازدیدها1549890

نظرسنجی

کدام گزینه، از اولویتهای اصلی صندوق توسعه کشاورزی زنجان باشد؟

تزریق نقدینگی و اعطای وام - 63.3%
نظارت بر تسهیلات پرداختی - 16.7%
افزایش سهم تشکلهای خصوصی - 6.7%
تجهیز منابع و جذب سرمایه دولتی - 3.3%
شناسایی و جلب تشکلهای جدید - 3.3%
ایحاد صندوقهای شهرستانی - 6.7%

مجموع آرا: 30
امکان ارسال نظر براي اين نظر سنجي غير فعال شده است در: فوریه 24, 2015
شما اینجا هستید: صفحه اصلی همه مطالب اخبار گزارش بازدید مهندس رضوی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت مادرتخصصی از استان زنجان