تازه‌ها
خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک
http://sfdazanjan.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.6gk-is-101.jpglink
http://sfdazanjan.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.7gk-is-101.jpglink
http://sfdazanjan.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.8gk-is-101.jpglink
http://sfdazanjan.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/44gk-is-101.jpglink
«
»
Progress bar

تشکیل ۴۰۰ صندوق غیردولتی حمایت از توسعه بخش کشاورزی تا پایان برنامه ششم

صندوق‌های غیردولتی حمایت از توسعه بخش کشاورزی که از سال ۱۳۸۲ کار خود را آغاز کردند و هم اکنون به ۸۴ صندوق رسیده و با سرمایه‌ای معادل ۵۷۵ میلیارد تومان مشغول به فعالیت هستند و تا پایان برنامه ششم به ۴۰۰ صندوق ملی، استانی و شهرستانی می‌رسند.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) و به نقل از روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، عوض علیزاده مقدم، قائم مقام مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در جلسه شورای مدیران این شرکت درباره اهمیت سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی گفت: سرمایه‌گذاری در کشاورزی یکی از خلأهای غیرقابل انکار این بخش است که هم اکنون صندوق‌های غیردولتی تا حدود زیادی این خلأ را پر کرده‌اند. چرا که صندوق‌ها ساختار شبکه‌ای دارند و مردم دست‌اندرکاران آن‌ها هستند و سیاست‌گذاری در بخش کشاورزی در استان و شهرستان را تا حدود زیادی بر عهده گرفته‌اند.

 در ادامه این جلسه، شاهرخ رمضان‌نژاد، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی که به منظور تشریح برنامه‌های نظام جامع روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی در جلسه شورای مدیران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی حضور یافته بود، گفت: تا کنون از ظرفیت نظام اطلاع‌رسانی در بخش کشاورزی درست استفاده نکرده‌ایم و ما در پی اصلاح جایگاه نظام ارتباطی در وزارت جهاد کشاورزی هستیم که البته در این میان یکی از راه‌ها، رونق‌بخشی اطلاع‌رسانی توسط بخش خصوصی است.

 رمضان‌نژاد اظهار داشت: ما باید کاری کنیم که اعتماد سرمایه‌داران به سرمایه‌گذاری در این بخش دوباره جلب شود و این اعتماد سلب شده، بازگردد. در همین راستا، دغدغه وزیر جهاد کشاورزی هم این است که روابط عمومی‌ها کاری کنند که کشاورزی و منابع طبیعی جزو موضوع‌های اصلی جامعه شود.

 رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: هنرمندان خود باید درگیر موضوع‌های بخش کشاورزی شوند و فیلم بسازند نه اینکه از روی سفارش ما فیلم تهیه کنند. ما باید به سمتی برویم که شبکه‌های رادیو و تلویزیونی‌‌ همان‌گونه که برنامه هنری، سینمایی، اقتصادی و... دارند برنامه‌ای خاص بخش کشاورزی نیز داشته باشند. باید کاری کنیم که کشاورزی و مشکلات آن جزو دغدغه‌های جامعه شود.

 رمضان‌نژاد با اشاره به ظرفیت‌های مرکز اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی در بخش ارتباط با رسانه‌های عمومی و ملی گفت: ارتباط خوبی با سازمان صدا وسیما برقرار شده و ظرفیت انعکاس فعالیت‌های بخش کشاورزی را از طریق شبکه‌های داخلی و برون‌مرزی ایجاد کرده‌ایم که می‌توان از این ظرفیت برای معرفی فعالیت‌های اثر بخش صندوق‌های غیردولتی استفاده کرد تا مأموریت و ظرفیت صندوق‌های غیردولتی بیش از پیش به کشاورزان و مخاطبان معرفی شود.

منبع: خبرگزاری کشاورزی ایران: ایانا

بازدید 6887 بار

اخبار صندوق‌های کشاورزی

شرکت مادرتخصصی

خبرگزاری کشاورزی ایران

عضویت در خبرنامه

برای دریافت تازه‌ترین‌های سایت صندوق زنجان (مطالب و پیوندها)، کافی است نشانی ایمیل خود را وارد و سپس پیوند ارسالی به ایمیلتان را تأیید نمایید:

 

 

آمار بازدید

امروزامروز389
دیروزدیروز814
تمام بازدیدهاتمام بازدیدها1316139

نظرسنجی

کدام گزینه، از اولویتهای اصلی صندوق توسعه کشاورزی زنجان باشد؟

تزریق نقدینگی و اعطای وام - 63.3%
نظارت بر تسهیلات پرداختی - 16.7%
افزایش سهم تشکلهای خصوصی - 6.7%
تجهیز منابع و جذب سرمایه دولتی - 3.3%
شناسایی و جلب تشکلهای جدید - 3.3%
ایحاد صندوقهای شهرستانی - 6.7%

مجموع آرا: 30
امکان ارسال نظر براي اين نظر سنجي غير فعال شده است در: فوریه 24, 2015
شما اینجا هستید: صفحه اصلی همه مطالب اخبار تشکیل ۴۰۰ صندوق غیردولتی حمایت از توسعه بخش کشاورزی تا پایان برنامه ششم